Dekoratif Tuğla ve Kültür Tuğlası

 

 

Kültür tuğlası son zamanların ev, ofis ve işyerlerinin dekorasyonunda sıkça tercih edilmeye başlanmış olan bir duvar kaplama uygulamasıdır. Adından anlaşılacağı üzere eski kültürlerde yapıların hem dış hem de iç duvarlarının yapımında kullanılmış olan tuğlaların günümüze uyarlanıp inceltilerek duvarlara şık bir şekilde yapıştırılmasından oluşmaktadır. Farklı renk ve modellere sahip bu tuğla modelleri ile kaplanan yapılar sizi yüzyıllar öncesine götürecek.

Ev ve iş yerlerinin duvar dekorasyonlarında her yıl farklı uygulamalar sunulsa da son birkaç yıldır sıkça tercih edilen ve modasının uzun yıllar süreceği ön görünen bu dekoratif kültür tuğlası modelleri gün geçtikçe daha fazla talep görmektedir. Uygulamanın yapıldığı alanda ince yapısı sayesinde fazla yer kaplamadığı ve zengin görünüşü ile zevk sahibi insanların ilgisini bir kat daha artırmaktadır. Duvara montajı oldukça güçlü özel yapıştırıcılarla yapıldığı için düşme ve kayma gibi bir durumu söz konusu değildir. Uygulandığı alanlarda sıcak ve huzurlu bir ortam yaratması ise kültür tuğlasının neden bu kadar çok tercih edildiğini ortaya çıkarmaktadır. İster klasik ister bohem isterseniz de antik veya diğer modeller arasından eşyalarınıza veya mobilyalarınıza uyum sağlayabilecek bir modeli tercih edebilirsiniz.

Zevk sahibi insanların dekoratif kültür tuğlasına olan ilgisi nedeni ile tüm illerde yapılmaya başlanan bu uygulamayı sizde evinize veya iş yerinize yaptırtarak daha şık ve nezih bir ortama kavuşabilirsiniz. Dekoratif kültür tuğlası fiyatları metre kare üzerinden hesaplanmakta seçilen modele göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Tuğlanın bazı modellerinin uygulaması esnasında aralarında özel bir harç kullanıldığı görülmekte bu duvara daha nostaljik bir hava katmasını sağlamaktadır. Bu uygulama seçeceğiniz modele göre değişiklik göstereceği için dilerseniz aralarında harç konulmadan daha düz ve sade bir görünüm elde edilen modellerden yana seçiminizi kullanabilirsiniz. Her model kendi içinde farklı renk ve doku yelpazesine sahip olduğu için içlerinden biri muhakkak sizin zevkinize hitap edecektir. Uygulamanın tüm duvarlara yapılmasının yanı sıra evinizin veya iş yerinizin tek bir duvarına uygulatarak da farklı ve estetik dekorasyona sahip olabilirsiniz. Yapılacağı alanın büyüklüğüne göre fazla zaman harcanmadan kolaylıkla uygulanması da artı bir etkendir.

Uygulamanın yapıldığı duvarlar ortama huzurlu ve dingin bir etki sağlamaktadır. Dekoratif kültür tuğla modelleri sayesinde oldukça sade ve şık bir ortam yaratabileceğiniz gibi zengin ve bohem bir hava yaratmakta sizin elinizde. Kendi zevkinize göre seçeceğiniz modelden sonra sıra renk seçimine gelecek burada da uygulanacak olan alanda kullanacağınız eşya ve mobilyalarınızı göz önüne alarak bir karar vermeniz gerekecek. Seçim işlemi bittikten sonra geriye bir tek uygulaması kalıyor ki işin ehli ustalar tarafından en hızlı şekilde gerçekleştirilecektir.

Kaynak : ROYAL TUĞLA

 

Comments

Re: Dekoratif Tuğla ve Kültür Tuğlası

 I agree with you completely PS 5 release date 

Re: Dekoratif Tuğla ve Kültür Tuğlası

mxf converter free download for HD Video conversion

 

Re: Dekoratif Tuğla ve Kültür Tuğlası

 If you want to register this webiste as a company then you can take help of Unilex and take Nidhi Company Registration Services In India to get it done. 

Events

« April 2018 »
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Upcoming events

  • No upcoming events available

Navigation

Syndicate

Syndicate content Features

Syndicate content Newswire

Global IMC Network